Меблі зі скла

скляні столи, торгівельне обладнання, вітражі

власного виробництва

Меблі зі скла - скляний стіл

 

 


Скляні меблі - торгівельні вітрини

 

 


Скляні меблі - кухонний вітраж

 

 Меблі зі скла і різні аксесуари з цього матеріалу надають витонченості, оригінальності, легкості будь-якому інтер´єру. Такі предмети легко поєднуються з будь-яким дизайнерським стилем. Варто відзначити, що скло є екологічно чистим і безпечним для здоров´я людини матеріалом. Тому ви з легкістю зможете придбати столи зі скла, навіть якщо у Вас є маленька дитина.

Ще зовсім недавно меблі зі скла були великою рідкістю. Сьогодні ж  вони набувають все більшої популярності. Якщо Ви бажаєте додати Вашій оселі чи офісу сучасного стилю - звертайтеся до нас. Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам зробити правильний вибір. А якщо Ви маєте свої оригінальні ідеї, в конструкції чи в декоруванні,  ми можемо допомогти їх втілити.

Дуже значним і одним з найперспективніших напрямків нашої роботи ми вважаємо виробництво торгівельного обладнання, вітрин зі скла чи зі скляними елементами, комплектуючих до холодильного обладнання і предметів зі скла.

Ми співпрацюємо з регіональними представництвами великих кондитерських компаній, приймаємо участь в тендерах виробників торгівельного обладнання на основі металоконструкцій і маємо власну лінійку вітрин для аксесуарів, косметики й інших товарів, в тому числі й для продовольчих та бакалії.

Приймаємо замовлення на індивідуальне облаштування торгівельних об’єктів.

 

Звертайтеся!

і ми надамо відповідь найближчим часом


Також ви можете залишити нам повідомлення в розділі "Запитання та відповіді"

Київ:

Видубичі
провулок Деревообробний, 5

Костянтинівка:

м. Костянтинівка
Донецької обл.
вул. Б. Хмельницького, 4

Ми на карті

Нове на сайті

21 січня 2020
06 листопада 2019
02 жовтня 2019

Контакти

Олександр Валентинович
+380 50 527-44-68

 Наталія Степанівна
+38 050 660-25-12

 
© Інтерскло 2017 - 2019

Search