Акваріуми

і аксесуари до них

 

В своєму повсякденному житті підприємців ми постійно чуємо питання про те, який же основний профіль нашого підприємства. І, коли ми відповідаємо, що, з певного часу, загальні потужності підприємства у 2000 квадратних метрів виробничих площ з десятком-півтора машин і механізмів задіяні на 70 відсотків у виробництві акваріумів, це викликає величезне здивування у людей, які ніколи не занурювались глибоко в тему рукотворного домашнього аквасвіту чи не мали вдома тераріума або палюдаріума.

Акваріумістика, створення маленьких екосистем, природничий дизайн і подібні речі є невід’ємною частиною життя мільйонів різного віку, статі й соціального стану. Це – одна з відповідей сучасної людини на певні недоліки урбанізації.

 

 

Акваріуми Київ

Сировина і матеріали


Ми надзвичайно відповідально відносимося до процесів виробництва акваріумів, підбору сировини й матеріалів та інструменту.

На потужностях ТОВ «Технологія-Інтер» для виготовлення акваріумів використовується листове скло, виготовлене методом флоат-процесу, імпортоване в Україну, номіналом 4-19 мм, звичайне й з підвищеним вмістом свинцю («Діамант», «надпрозоре» і т.п.). За потреби в додаткових якостях скло піддається відповідній обробці і може бути використане у вигляді термічно загартованого та багатошарового (триплекс). Для виготовлення акваріумів нами широко використовується гнуте скло, що виготовляється на наших потужностях.

На виробництві використовуються складені, завдяки кількарічному досвіду й пошукам, технологічні карти, що містять також і процеси перевірки якості сировини та готової продукції.

Ми використовуємо лише професійний інструмент і обладнання, лише відповідні, дружні до майбутніх мешканців ємностей, силікони, пластики, які дозволені для використання в побуті і мінімально впливають на довкілля в процесі утилізації.

В планах підприємства – розробка повного комплексу “акваріум, кришка, підставка” з матеріалів, які повністю піддаються вторинній переробці без шкідливого впливу на довкілля.Ми розробили  достатньо широку лінійку  стандартних акваріумів і виробів. Прайс  з діючими цінами для торгівельних організацій і підприємців-посередників ми надсилаємо індивідуально кожному, так як існує система знижок, виходячи з можливих обсягів продажів акваріумів.

Ціни, вказані на сайті, дійсні лише для кінцевих споживачів!
Аквариум Киев

Принципи ціноутворенняМи довго працювали над формуванням цінової пропозиції, вивчаючи і і впливаючи на архаїчний ринок ціноутворення “за літр” і досягнули певних результатів.

Особливість данної пропозиції полягає в тому, що ми спробували усунути існуючу диспропорцію між виробничою собівартістю продукції і відпускною ціною підприємства-виробника. Тобто, коли існуюча система оцінки продукції у гривнях за літр спотворює методу ринкового ціноутворення. Відверто відзначимо, що в повній мірі нам не вдалося цього зробити, так як існують конкурентні ціни інших виробників і ми не маємо права на них не зважати. Таким чином, фактично відбулось загальне зниження нами цін на продукцію. Незначне підняття на деякі позиції в загальному не компенсує втрат від зниження. Сподіваємося, що це явище тимчасове, адже важко назвати нормальною ситуацію, коли акваріум з гнутим переднім склом коштує дешевше (через менший літраж), ніж з прямим. Матеріалоємність практично однакова, а трудо- і енерговитрат суттєво більше.  Або акваріуми з найменшим літражем (особливо вузькі) є фактично збитковими. 


Та ми впевнені в позитивному результаті співпраці з нашими клієнтами і з оптимізмом дивимось у майбутнє.

Сподіваємось на довгу і плідну співпрацю, прозорі і взаємовигідні взаємовідносини.

Звертайтеся!

і ми надамо відповідь найближчим часом


Також ви можете залишити нам повідомлення в розділі "Запитання та відповіді"

Київ:

Видубичі
провулок Деревообробний, 5

Костянтинівка:

м. Костянтинівка
Донецької обл.
вул. Б. Хмельницького, 4

Ми на карті

Нове на сайті

21 січня 2020
06 листопада 2019
02 жовтня 2019

Контакти

Олександр Валентинович
+380 50 527-44-68

 Наталія Степанівна
+38 050 660-25-12

 
© Інтерскло 2017 - 2019

Search