Кришки ПВХ фарбовані

з вмонтованим освітленням

Пропонуємо вам ознайомитися з новинкою нашого виробництва – акваріумна кришка фарбована .

Для нас є важливим питання екологічності виробництва  нашої продукції, саме тому ми працюємо з матеріалами, які є безпечними для мешканців акваріума та його власника. При виготовлені кришки ми використали  принципово нові  матеріали:  підвищеної міцності пластик товщиною 3мм (без запаху) та  фарбу на водній основі, адгезія якої перевищує міцність матеріалу, на який вона наноситься. Конструкція кришки – суцільні ребра жосткості, тому кришку не скручує  під власною вагою. Кришка має точні геометричні форми, довершені пропорції, а також слугує установочною поверхнею. Сама поверхня кришки при зовнішньому освітленні не викривляє простір:   чіткий горизонт і чорний матовий колір (як результат наших чисельних експериментів)  не допускають ні бликів, ні відблисків.

Нова кришка цілком гармонує з формою та геометрією акваріума.

Питання енергозбереження для нас також є приорітетним, тому нова модель кришки оснащена світлодіодним освітленням, яке за бажанням клієнта може варіюватися - додаватися чи комбінуватися.

Кришки ПВХ для акваріумів

 

 

Ми пропонуємо кришку принципово нової якості, яка може конкурувати ціною з  «бюджетним» сегментом та є достойною альтернативою безпідставно дорогої імпортної продукції.
© Інтерскло 2017 - 2020

Search